yurtdışı iptv

Yurt dışında Türk Kanalları Nasıl İzlenir?

Familie Iptv ile Türk Kanalları Nasıl İzlenir?

Günümüzde Türk dizi ve filmlerinin yurt dışında izlenme oranları oldukça yüksek. Yurt dışında yaşayan Türklerde Türk dizi ve filmlerini yaşadıkları ülkelerden izlemek istiyor. Peki, yurt dışında Türk kanallarını izlemek mümkün mü?

Yurt dışından Türk kanallarını izlemek için çok fazla bir alternatif bulunmuyor. Türk kanallarını izlemek için kullanabileceğiniz en kolay yöntem çanak anten. Yurt dışında birçok bina çanak anten takılmasına da müsaade etmeyebiliyor. Ayrıca çanak anten ile istediğiniz kanalları izleyebiliyorsunuz. Bu durumda da Türk kanallarını izlemek için başka alternatif yöntemler bulunması gerekiyor.

Bu alternatiflerden birisi dijital yayın üyeliği almak. Digiturk, Tivibu ve D-smart gibi dijital yayın üyeliklerini belirli bir ücret karşılığı alarak özel bir uydu alıcısı kullanarak bu dijital platformların yayınlarını izleyebilirsiniz

Ancak bu platformları satın aldığınızda Netflix, Blutv, Exxen gibi içerikleri izlemeniz mümkün olmuyor. Bu platformları ayrı olarak televizondan özelliğiniz var ise o şekilde satın alıp izleyebilirsiniz.

Familie Iptv ile tüm platformları tek bir ücretli ile televizyondan , cihazınızdan bilgisayardan , telefondan vs izleyebilirsiniz.
Iptv internet bağlantısı ile akıllı tv , tvbox ve uydu cihazları sayesinde çanak antene gerek kalmadan Türk kanallarını bunun yanında Tüm dünya ulusal kanalları , filmler , diziler vs çok fazla içerik izleyebiliyorsunuz.

Iptv hakkında kapsamlı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.


Televizyon izlerken izleyeceğiniz şeyleri araştırmak üstelik bir şey bulamamak oldukça sini bozucu bir durumdur. Oysa Televizyon izlemek, İnternet’te göz gezdirmek gibi bir şey olsaydı daha iyi olmaz mıydı, izlemek istediğin programı seçebilirdiniz. Iptv nin vaatlerinden biride işte bu “isteğe bağlı olarak” TV programları sunmaktı. Bunun için İnternet kullanan IPTV’nin (Internet Protokol Televizyonu) çalışma sistemi çok kolaydır. Bu sistem nasıl çalışır? Bize ne gibi faydalar getirmektedir?

IPTV aslında çok basit bir şekilde çalışmaktadır. Evinize bir çatı anteni, uydu çanağı veya fiber optik kablo kullanmak yerine internet bağlantısı aracılığıyla tv kanallarını video akışı halinde televizyonunuza indiriliyor. 

Iptv kurulumu hakkında detaylı bilgi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Iptv Paketinin içinde neler mevcut?

Kolay bir kurulumu olan Iptv yeni nesil televizyonculuk anlayışı ile
Tüm dünya ulusal kanallarını,
Bein Sports kanalları,
Tüm dünya spor kanallarını,
Netflix filmleri ve dizileri,
Blu Tv filmleri ve dizileri
Puhu Tv filmleri ve dizileri,
Exxen Tv fİlmleri ve dizileri,
Şampiyonlar ligi Exxen kanallarını
Belgesel , karaoke, seri filmler ve diziler vb binlerce içerik iptv ile televizyonunuza geliyor.
HD, Fhd, Hevc ve 4k kalitede kanallar ile kaliteli bir televizyon izleyebiliyorsunuz.
Familie iptv‘den hemen test yayını alıp inceleyebilirsiniz.

Hangi Ülkelerden İzlenebilir?

Almanya Iptv , Hollanda Iptv , Fransa Iptv , Belçika Iptv , İsviçre Iptv , Avusturya Iptv ve Tüm dünya ülkelerinden Call Iptv ile tüm dünya kanallarını izleyebilirsiniz.

IPTV ÜCRETSİZ YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

1 thought on “Yurt dışında Türk Kanalları Nasıl İzlenir?”

  1. merhaba ben mısırda yaşıyorum mısırda bilgisayardan izliyebilirmiyim.Şu an bir ıp tv üyesiyim ama malesef burda kanallar açılmıyor.BU GENEL BİR SORUNMU YOKSA SİZİNKİ AÇILIRMI

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

:(