eklenti-hatasi

-iptv hata-Iptv Uygulama Hatalari ve Çözümleri

Iptv hata ve çözümleri

Iptv izlerken bazen zaman zaman uygulamadan ,televizyondan veya cihazdan dolayı sorun yaşayabilir hata alabilirsiniz. Bu hataların nasıl çözüleceğine dair bilgiler vereceğim.

Smart iptv url nr1 error Hatası Çözümü – iptv hata

Smart özelliği taşıyan televizyonlarda veya cihaz bağlanarak indirilip yüklemesi kolay olan bu uygulamanın, çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de kanal listesinin televizyona daha çok kategorize olarak gelmesidir.

Bu uygulama ara sıra url hatası verebiliyor , nedir bu url hatası ilk önce ona bakalım.

Türkçe anlamı Standart Kaynak Bulucu olarak geçen tarayıcınızda bulunan, site adresinin belirtildiği çubukta yer alan bilgidir. Televizyonunuza m3u olarak uygulamaya yüklenen bu url ‘de kanallarınız yer almaktadır.

Yukarıda görülen hatayı sizde alıyorsanız ilk önce televizyonunuzu kapatın ve modeminizin fişlerini çekip 5 dakika bekleyiniz.

Eğer defalarca bu işlemi uyguladığınız halde aynı sorun devam ediyor ise televizyonunuza yeniden yükleme yapınız.

İlk olarak televizyonunuz kapalı olsun.

Yükleme yapmak için https://siptv.eu/mylist/ adresine girerek uygulamanın internet sitesine giriniz.

Mac yazan iki kutucuğa da mac adresinizi birebir yazınız, daha sonra delete butonuna tıklayınız. (Mac adresinizi bilmiyorsanız , öğrenmek için smart iptv uygulamasının ayarlarından görebilirsiniz.)

Playlist delete yazısını bekleyiniz.

URL yazan yere Familie Iptv’ den almış olduğunuz test veya üyelik olan m3u linkinizi yapıştırınız.

Son olarak save online yazan küçük kutucuğuda işaretledikten sonra send butonuna tıklayınız, 1 URL added! Restart the App. Yazısını gördükten sonra sayfayı kapatabilirsiniz.

Smart Iptv Veya Diğer Iptv Uygulamalarında Görülen Hata

Eğer televizyonunuzu açtığınızda böyle bir hata alıyorsanız en basit ve sizin kolayca yapabileceğiniz şey uygulamayı silip yeniden yükleme yapmalısınız. Daha sonra televizyonunuzu açtığınızda sorun düzelecektir. Eğer sorun devam etmekte ise yeniden yükleme yapmamız gerekebilir bizimle iletişime geçiniz.

SS IPTV İçerik Yüklenemedi Sorunu

Vestel televizyon kullanıcılarının SS iptv ile yaşadığı en fazla sorun olan içerik yüklenememe sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olduğu için çok fazla tercih ediliyor ama çok fazla kanal destekleyememekte ve hata içerik yüklenemedi hatası verebiliyor. Bu sorunu çözmek için uygulamayı yeniden silip yükleyebilir veya yeniden yükleme yapabilirsiniz.

Kanal listenizi sizler için ayarlanabilir ve uygulamayı daha sorunsuz bir hale getirebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

IPTV ÜCRETSİZ YAYINI

Familie Iptv test yayınlarında 100.000 fazla içeriğimizi sizlerle beraber bir araya getirdik. Spor, belgesel, film veya dizi gibi bir çok güncel içeriklerle hd, hd+ sd, 4k , hvec ve fullhd gibi yüksek çözünürlük kaliteli kanallarımızı kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız test yayınından memnun kaldığınız taktirde üyeliğinizi kısa bir süre içinde oluşturup sizlere kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktayız.

IPTV DENEME NASIL ALINIR

Ücretsiz olarak test yayını alıp deneme yapmak için bizimle whatsapp yolu ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza verecek olduğumuz giriş bilgilerinizi yazarak kaliteyi 12 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

:(